Региональное отопление-охлаждение

Региональное отопление-охлаждение

Региональное отопление-охлаждение

Bu geniş ürün gamında geleneksel contalı tip plakalı ısı değiştiricilerin yanı sıra, bakır lehimli, yarı-kaynaklı ve tam kaynaklı plakalı ısı değiştiriciler ile tek veya çok kademeli plakalı ısı değiştirici teknolojisine dayanan tatlı su distilasyon üniteleri de yer almaktadır.

Firmamız, Türkiye’nin yanısıra özellikle Türki Cumhuriyetler ve civar ülkelerde geniş ürün yelpazesinde yer alan cihazların satışını yapmaktadır.

Bina uygulamalarında yüksek katlı yapılarda devre kırıcı olarak kullanılmasının yanı sıra, kullanım sıcak suyunun hazırlanması, solar ısıtma, ısı pompası, ısı geri kazanım üniteleri, bölgesel Isıtma gibi tipik uygulama alanlarında DN25 mm ile DN650 mm arasında geniş plaka portföyü ile ısıtma uygulamalarında çözümler sunmaktadır.

Eşanjörlerimizin benzersiz tasarımı sayesinde bölgesel ısıtma ve soğutma uygulamaları için en iyi ve en doğru sıcaklıkları sağlar. Ekonomik çözümün yanı sıra hızlı ve başarılı servisi sayesinde müşterilerine mükemmel çözümler sunmaktadır.

Bölgesel ısıtma sistemlerinde ısının üretildiği veya aktarıldığı ısı merkezlerinin tasarımı sistemin sağlıklı bir şekilde işletilmesinde önemli bir parametredir. Seçilen sisteme bağlı olarak tüm bileşenlerin özellikleri, boyutları, yerleşimi, bakım ve işletme kolaylığı sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır.

Tanpera

Our company is organized in a way that can give after-sales services in the whole of Turkey and also in all the countries where our products exist.

Scopa